Lampy z drewna i oprawy drewniane

 • Lampy z drewna

  052.jpg

  Ktoś by pomyślał, że z tego budulca wykonuje się jedynie ściany domów z bali, posadzki czy wykończenia sufitów. Okazuje się jednak, że dzięki swojej prezencji stanowić może także dekorację mniej oczywistych elementów w domu. Producent Cleoni dostarcza lampy z drewna, które doskonale łączą się z aranżacjami klasycznymi i nowoczesnymi. Zachęcamy architektów wnętrz do zainteresowania się tymi wyjątkowymi i oryginalnymi dodatkami, które uświetnią przestrzenie salonów, sypialni oraz przedpokojów. W ofercie przygotowaliśmy zarówno lampy drewniane wiszące i stojące.

 • Drewniane oświetlenie - nie tylko styl retro

  051.jpg

  Okazuje się, że wielu ludzi łączy ten budulec jedynie z klasycznymi realizacjami – retro lub vintage. Nic bardziej mylnego! Z powodzeniem lampy drewniane stojące i wiszące wykorzystać można w projektowaniu nowoczesnych aranżacji. Zachęcamy do sprawdzenia produktów, które stworzyliśmy z myślą o projektantach wnętrz i właścicielach domów ceniących sobie oryginalność i innowacyjny design. Z całą pewnością decydując się na ich zakup, trudno będzie znaleźć mieszkanie, którego wnętrza zdobią podobne lampy drewniane. Producent Cleoni to marka, która dostarcza niezwykłe rozwiązania - sam to sprawdź, przeglądając naszą ofertę.

 • Kreatywne biuro – producent drewnianego oświetlenia

  056.jpg

  Okazuje się, że dostarczane przez nas lampy stojące lub wiszące mogą zdobić nie tylko wnętrza domów, ale też biur. Postaw na kreatywną przestrzeń do pracy, która zachwyci absolutnie każdego pracownika i uwolni w nim pokłady kreatywności - te z kolei z powodzeniem wykorzystać można w codziennych zawodowych obowiązkach. Nowoczesne oświetlenie stojące i wiszące, które produkujemy w Cleoni, pozwala również zapewnić dostateczną jasność w biurze - światło nie męczy tak bardzo wzroku i zapewnia odpowiedni komfort pracy zespołowi. Jest to szczególnie istotne podczas kilkugodzinnej pracy przy komputerze. Co ciekawe, lampy stojące w przestrzeni biurowej sprawdzą się równie dobrze jak wiszące!

 • Nieoczywiste oprawy do nowoczesnego oświetlenia

  039.jpg

  Lubimy zaskakiwać, dlatego jako producent profesjonalnego oświetlenia wiszącego i stojącego, wykorzystujemy materiały nieczęsto stosowane do projektowania opraw. To sprawia, że nasza oferta to prawdziwie innowacyjne rozwiązania, które szczególnie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz. Z powodzeniem także wykorzystasz nasze oprawy w klasycznych aranżacjach, typu vintage czy retro.