Lampy ze stali i oprawy stalowe

 • Innowacyjne i ciekawe projekty

  038.jpg

  Staramy się, aby nasze lampy stojące i wiszące ze stali zachwycały swoim ponadczasowym stylem. Nadają one wnętrzom domów, mieszkań czy lokali użytkowych futurystycznego charakteru. Doskonale sprawdzą się w biurach, które stawiają na bardziej kreatywne, mniej korporacyjne podejście do tworzenia nowoczesnych przestrzeni.

   

 • Lampy ze stali

  017.jpg

  Kiedyś uważano szarość za nudną, nic nie wnoszącą do mieszkania. Obecnie jednak kolor ten jest mile widziany, szczególnie w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. W ofercie producenta oświetlenia Cleoni, znajdziesz między innymi lampy ze stali, które dostarczamy w różnych odcieniach szarości, grafitu i czerni. Dzięki temu wnętrza nabiorą niepowtarzalnego, wręcz industrialnego stylu. Lampy ze stali (wiszące i stojące) nie tylko podwyższają wartość estetyczną projektowanego pomieszczenia, ale są też niezwykle mocne – masz pewność, że decydując się na ich zakup, będą służyć przez naprawdę długi czas.

 • Lampy wiszące ze stali

  0331.jpg

  W ofercie przygotowaliśmy szereg realizacji, które będą stanowić doskonałe uświetnienie każdego pomieszczenia. Znajdziesz tutaj między innymi oświetlenie wiszące, doskonałe do przymocowania pod sufitem, które zapewni jasność w każdym kącie pomieszczenia, w którym zostanie zastosowane. Można je wykorzystać zarówno w przypadku niskich oraz wysokich, jak i podwieszanych sufitów - w każdym przypadku nadadzą wnętrzu niepowtarzalnego, ponadczasowego, loftowego stylu. Zapraszamy również do sprawdzenia opraw stojących od producenta Cleoni.

 • Lampy stojące ze stali

  0631.jpg

  Poza wiszącymi realizacjami opraw proponujemy również te stojące, które umieścić można na przykład w rogach pomieszczenia. W ofercie posiadamy oświetlenie kierunkowe, które nadaje aranżacji bardziej nowoczesnego, wręcz futurystycznego polotu, jak i rozproszone, dzięki czemu światło dostarczone jest w każdą część pomieszczenia. Oprawy firmy Cleoni sprawdzą się szczególnie w większych przestrzeniach, na przykład salonach domów jednorodzinnych.