Polski producent lamp i opraw oświetleniowych

 • Polski producent lamp i opraw oświetleniowych

  030.jpg

  Z naszych usług już od wielu lat z powodzeniem korzystają architekci, projektanci oraz dekoratorzy wnętrz. Inspirowani nowoczesnym wzornictwem, z pasją tworzymy profesjonalne oprawy oświetleniowe, które można spotkać zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej nie tylko w całej Polsce, ale niemalże na całym świecie. Oferowane przez nas produkty to designerskie lampy podłogowe i sufitowe, reflektory i plafony, które są w stanie całkowicie odmienić charakter każdego wnętrza.

 • Polski producent lamp Cleoni

  057.jpg

  Ponad 20-letnie doświadczenie w branży sprawia, że w możemy oferować naszym Klientom oryginalne i w pełni profesjonalne oprawy oświetleniowe: lampy sufitowe i podłogowe, plafony czy reflektory. Niemniej jednak nie spoczywamy na laurach i rozwijamy nasze umiejętności. Dzięki nieustannie zdobywanemu doświadczeniu i pogłębianiu naszej wiedzy, możemy proponować Klientom Cleoni coraz to lepsze rozwiązania. Chętnie unowocześniamy technologie produkcji naszych produktów, równocześnie śledząc najnowsze trendy architektoniczne. Nie zapominamy jednak o klasycznych i sprawdzonych rozwiązaniach i technikach. Jako polski producent reflektorów dobrze wiemy, jak gra świateł może wymodelować kształt wnętrza lub podkreślić jeden z elementów wystroju pomieszczenia. Poprzez profesjonalne oświetlenie pomagamy zbudować niepowtarzalny nastrój w każdym pomieszczeniu. Ponadto dbamy o to, by oferowane przez nas lampy i inne profesjonalne oprawy oświetleniowe były nie tylko praktyczne, ale również wyróżniały się wysokimi walorami estetycznymi.

 • Twój producent opraw oświetleniowych

  043.jpg

  W naszym asortymencie proponujemy m.in. reflektory, a także klasyczne podłogowe i sufitowe lampy. Producent plafonów oferuje nowoczesne formy oświetlenia do każdego pomieszczenia w przestrzeni prywatnej i komercyjnej, które doskonale prezentują się w dużych salach, małych salonach czy nawet wąskich korytarzach. Chętnie eksperymentujemy z niekonwencjonalnymi teksturami i surowcami. Często sięgamy po ciekawe okładziny, takie jak filc, futro czy tekstylia. To właśnie dzięki temu oferowane przez nas, polskie wyroby wyróżniają się wśród tych dostępnych na aktualnym rynku. Ponadto, ogromną wagę przykładamy do solidności i trwałości naszych produktów. Do ich produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości surowców i materiałów, takich jak drewno, aluminium oraz stal. Co więcej, oferujemy naszym Klientom również możliwość wyboru wykończenia, np. malowanego proszkowo, polerowanego lub pokrytego lakierami metalizującymi, a także specjalnymi powłokami.

 • Cleoni - polski producent lamp sufitowych i podłogowych

  021.jpg

  Nieustannie poszerzamy nasz asortyment i dopasowujemy się do aktualnych oczekiwań i indywidualnych wymagań naszych Klientów. Jako polski producent profesjonalnego oświetlenia chętnie podejmujemy się współpracy z architektami, projektantami i dekoratorami. Kompleksowo i profesjonalnie zajmujemy się realizacją zamówień indywidualnych oraz hurtowych. Polski producent lamp podłogowych i sufitowych Cleoni ma w swojej ofercie produkty, które wyróżnia ponadczasowe wzornictwo. Idealnie dopełnią każdy salon, sypialnię czy korytarz, a także restaurację, bar czy hotel.